Penzion Ostružník - ubytování - Ostružná - Jeseníky

Ostružná 151, 788 26 Branná, tel./zázn.: 583 230 023, mobil: 602 708 256, e-mail: penzionostruznik@jeseniky.com, www.penzionostruznik.jeseniky.com

www.penzionostruznik.jeseniky.com
Vítáme Vás

 

Přijeďte si zalyžovat

Sjezdovka je kousek od penzionu

lyžování Jeseníky - Ostružná

U nás si každý najde svoji zábavu

Ubytování v jeseníkách Ostružná - penzion Ostružník

Lákají vás české hory? Chcete si aktivně odpočinout, užít si krásy české přírody a to jak v zimě, tak v létě? Zvolte divoké a krásné Jeseníky a budete spokojeni. Přivítáme Vás rádi v našem novém stylovém penzionu v Ostružné OSTRUŽNÍK.

Jeseníky - Ostružná

Pro rekreaci na horách jsou Jeseníky ideální volbou již z toho důvodu, že v celém okolí můžete obdivovat krásnou přírodu a zároveň zde nepotkáte davy turistů. Oblíbenou činností je např. cykloturistika, pro kterou je zde určeno velké množství terénů. Pokud holdujete spíše pěší turistice nebo houbaření, oceníte naučné stezky, kterých je v okolí Ostružné a Ramzové také dostatek. Turisticky atraktivní jsou okolní krápníkové jeskyně nebo státní přírodní rezervace Rejvíz s velkým a malým mechovým jezírkem. Můžete navštívit jeden ze zámků v okolí, lázně nebo absolvovat exkurzi do přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé stráně. Tipů na výlet je opravdu víc než dost.

Ubytování Ostružná

Penzion Ostružník se nachází pouze 200 m od lyžařského areálu a další se nacházejí v blízkém okolí. Je zde mnoho terénů pro sjezdové lyžování určené pro začátečníky i zdatné lyžaře a to vše za přijatelné ceny.

  • Ostružná – čtyři vleky
  • Petříkov – vzdálenost 1,5 km, čtyři vleky pro náročnější lyžaře s umělým zasněžováním
  • Ramzová – vzdálenost 1 km, odtud vede sedačková lanovka na Šerák

V okolí Ostružné se nacházejí také upravované běžecké tratě vedoucí směrem na Paprsek, Kralický sněžník nebo hlavním hřebenem až k Pradědu. Toto ubytování v Ostružné, v srdci Jeseníků a Rychlebských Hor dále nabízí kromě krásného výhledu na Hrubý Jeseník také akci výhodnou pro rodiny - ubytování dětí do 3 let zdarma.

Kontaktujte nás pro rezervaci ubytování, již nyní se těšíme na Vaši návštěvu.

Penzion Ostruzník - léto     

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu